ENERGIA WITALNA DLA BIZNESU


Diapositiva1

System oparty na potężnych technikach medytacyjnych, które łączą indywidualną i zbiorową świadomość z energią witalną, którą nazywamy QI.Poprzez praktyką udaje się wzmocnić umysł i ustabilizować system nerwowy, przynosząc korzyści fizyczne i emocjonalne dla zdrowia, pomagając w walce ze stresem, lękiem, depresją, wyczerpaniem psychicznym.

Będę uczył w jaki sposób koncentrować swoją energię aby przyspieszyć osiągnięcie tego, co wydaje nam się nieosiągalne. Technika pomocna w rozwiązywaniu sporów, poprawie negocjacji. Z mądrości taoistycznych korzystali m.in. Rupert Murdoch, Russell Simmons, Arianna Huffington, Bill Ford, Padmasree Warrior oraz Ray Dalio.

Ten ostatni powiedział: „medytacja, bardziej niż cokolwiek w moim życiu, była największym składnikiem sukcesu jaki osiągnąłem”. Dbałość o swoją wewnętrzną harmonię, relaks i odrobina aktywności fizycznej to doskonały i zupełnie darmowy sposób, na wzmocnienie swoich szans na sukces w każdej dziedzinie.

Kiedy wszyscy pracujemy w bardziej zrelaksowany sposób, prowadzi to do znacznego wzrostu wydajności i poprawy ogólnej ekonomii firm

  • Qi Gong jest metodą prostą i łatwą do nauczenia, którą można szybko wdrążyć w nasze codzienne życie i plan dnia pracy.

Ważne badania przeprowadzone w krajach o dużej populacji i silnie rozwijających się takich jak Chiny, Japonia, Meksyk udowodniły skuteczność używania Qi Gong.  W niektórych korporacjach wprowadzono 30 minutowy trening każdego dnia w stały plan pracy zespołu.

Poniżej kilka uzupełniających się informacji teoretycznych:

Energia życiowa dla biznesu Opiera się on na dwóch głównych filarach:

1 – Postrzeganie pola energii (QI)

2 – Zrozumienie osobistego YIYUANTI (Prawdy o sobie)

 

  • Czym jest Qi Gong?

Qi Gong jest nauką o ludzkim życiu:

Poprzez praktykę Qi gong i skupienie się na sobie, możemy rozwinąć nasz potencjał, aby lepiej zrozumieć siebie i świat wokół nas.

Współczesna nauka rozumie istoty ludzkie z zewnątrz, jako podmiot, ale qi gong rozumie ludzi od wewnątrz. W języku chińskim jest powiedzenie, które mówi: “zhi nei er da wai”, co oznacza “jeśli naprawdę zrozumiesz w środku, zrozumiesz również na zewnątrz (wszechświat i wszystkie jego informacje)”.

Dzieje się tak, ponieważ nasz umysł zawiera wszystkie informacje wszechświata. Poprzez qi gong możemy się poprawić, aby być zdrowszym, łagodniejszym i bardziej swobodnym. Możemy wykorzystać te informacje, aby pomóc innym ludziom i uczynić nasze własne życie piękniejszym i dobrze się rozwijać we wszystkich dziedzinach, które go tworzą.

Poprzez praktykę qi gong stajemy się bardziej wrażliwi i intuicyjni. Wiemy, czego naprawdę potrzebujemy, aby poprawić nasze życie i produktywność.

Qi gong jest bardzo wysoką i zaawansowaną nauką, ponieważ bada nasze yishi (umysł). Yishi to nie tylko umysł; Pochodzi z połączenia informacji z wiedzą, którą posiadamy w naszych najgłębszych jaźniach.

“Zhao xi” moc istot ludzkich (nasze ramy rozumienia rzeczywistości) wywodzi się głównie z wiedzy, którą czerpiemy z idei innych ludzi, z nowoczesnej nauki, z książek, z naszego systemu edukacji itp. Ale jest inny sposób zdobywania wiedzy lub informacji, na przykład przez medytację. Możemy wykorzystać ten inny rodzaj wiedzy, aby poszerzyć nasze zrozumienie wszechświata, aby nasze “Zhao Xi” było bardziej wszechstronne i kompletne.

Wszechświat składa się z qi. W teorii qi gong qi jest niewidoczne dla ludzkiego oka, ale może być postrzegane przez ludzki umysł.

Nasze myśli są unikalnym typem qi. Ten typ qi jest powiązany ze wszystkim w naszym istnieniu. Wpływa na nas i na wszystko, co nas otacza. Wszystko we wszechświecie jest materią, łącznie z naszymi pomysłami.

Większość naszych myśli marnuje energię naszego ciała, ale ludzie stają się bardziej ostrożni, gdy zdają sobie sprawę, że nasze myśli wpływają na nasze zdrowie, nasze emocje i każde działanie naszego życia. Jeśli potrafimy opanować energię (qi) wtedy możemy zdominować nasze przeznaczenie.

  • Co to jest qifield?

Qifield (pole energii) składa się z qi, a różne qifield różnią się w zależności od różnych właściwości qi, które zawierają. Qi jest rodzajem materii, najbardziej podstawową jednostką wszechświata. Cała energia (qi) zawiera informacje, a wszystko we wszechświecie zawiera swoje specjalne informacje.

Informacja ludzkiego umysłu jest szczególnym rodzajem qi (energii) i informacji, ze względu na jej aktywne właściwości. Możesz dołączyć do innych qi, aby utworzyć qifield. Qifield (pole energetyczne) zawiera wiele rodzajów informacji łączących się. Obejmuje to miejsce i jego otoczenie, ludzi, którzy je integrują i ich informacje oraz wszelkie inne rzeczy, które osoba, która buduje qifield, chce lub nie chce dołączyć.

Na przykład, jeśli wiedzą, jak to zrobić, ludzie mogą łączyć swoje umysły z innymi praktykami czikung i włączać je do qifield. Ćwicząc Qigong, używamy naszego umysłu i świadomości, aby zebrać wszystkie rodzaje qi i połączyć je, aby utworzyć specyficzny qifield.

Różne informacje będą tworzyć różne qifieldy, dzięki czemu możemy stworzyć qifield, który pomaga w leczeniu, lub taki, który rozwija umiejętności, lub który zwiększa produktywność w tym, co robimy.

Energia życiowa dla biznesu skupia się na łączeniu naszego qifield w celu rozwiązywania problemów a nie na ich poszukiwaniu. Koncentruje się na jasnej stronie, odblokowuje energię poztywną, a tzw.”problemy” znikają.

dąży do stworzenia karty, która bardziej koncentruje się na źródłach blokad lub trudności dla przedsiębiorstw oraz informacji, które ludzie potrzebują, aby poprawić i zachować zdrowie, niezwykle wydajne i skuteczne.

Czym jest prawdziwe uzdrawianie i odblokowywanie w biznesie?

Aby naprawdę uzdrowić i odblokować biznes, musimy porozmawiać o uzdrowieniu Yiyuanti lub uzdrowieniu “Drugiego zestawu wzorców”. Do czego nauczyciel lub uzdrowiciel po prostu poprowadzi ludzi, aby uświadomili sobie swoje Yiyuanti i ogólną prawdę o sobie.

Prawda o człowieku: Yiyuanti dobrze zorientowana lub ukierunkowana, może wyleczyć dowolną chorobę lub osiągnąć dowolny cel lub pragnienie bez względu na to, jak daleko, jak wysoko i jak trudne może być to coś. Yiyuanti może przeniknąć i osiągnąć wszystko.

Dla Yiyuanti wszystko jest połączone i może łączyć się z dowolną osobą, zwierzęciem, roślinami lub rzeczami w dowolnym miejscu i czasie.

Relacja między nauczycielami i pacjentami jest Jedna w Yiytuanti. Ten jest tam, aby uzdrawiać i pomagać sobie nawzajem. Wszystkie Yiyuanti są połączone w polu Qi, więc pole Qi jest mistrzem lub uzdrowicielem; wszystko jest możliwe w dziedzinie efektywnej i potężnej Qi. Uzdrawianie i odblokowywanie za pomocą czikung stało się prostsze, łatwiejsze i bardziej skuteczne.

Przez zrozumienie Yiyuanti nastąpiła większa i głębsza świadomość pola Qi na całym świecie. Możemy poprowadzić ludzi podczas praktyki qi gong, aby uzyskać charakter tego, co naprawdę chcemy osiągnąć.

Tylko pozytywne wyniki są w polu Qi. Brak tam miejsca na pytania: jak, kiedy i dlaczego. Dla praktyków (studentów lub tych, którzy szukają uzdrowienia i dobrobytu w biznesie) może to być radosna i relaksująca podróż.

Diapositiva3

Diapositiva5

 

Contact Form

Diapositiva7

Translate »
A %d blogueros les gusta esto: